На Євро-2024 Шотландія поступилась Німеччині

• 15.06.2024, 08:30
  • 277

Фінальний турнір XVII чемпіонату Європи з футболу розпочався у Німеччині

У матчі-відкриття Євро-2024 збірна Німеччини завдала поразки команді Шотландії - 5:1

Матч відбувся на Альянц-арені у Мюнхені. Рахунок у поєдинку відкрився доволі швидко — вже на 10 хвилині гравець німецької збірної Флоріан Вірц з-за меж штрафного майданчика завдав результативного удару по воротах суперника.

Другий гол стався менш ніж за 10 хвилин — з передачі Кая Гаверца відзначився Джамал Мусіала.

Під завісу першого тайму захисник збірної Шотландії Раян Портеус, намагаючись вибити м’яч під час небезпечної атаки суперника, «заїхав» у ногу капітана німців Ілкая Гюндогана. Арбітр зафіксував порушення правил та призначив пенальті у ворота Шотландії, а Портеусу показав червону картку.

11-метровий успішно реалізував Кай Гаверц — рахунок став 3:0.

У другому таймі «бундестім» продовжила домінувати над своїм суперником. Після низки атак на 68 хвилині Німеччина забила четвертий гол — потужним результативним ударом відзначився Ніклас Фюллькруг, який вийшов на поле замість Кая Гаверца.

На 76 хвилині Фюллькруг оформив дубль. Утім, цей гол скасували через офсайд німецького нападника.

Уже в доданий арбітром час Німеччина забила 5 м’яч — ударом з-за меж штрафного відзначився Емре Джан.