Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

«Забужко є важливим моральним авторитетом для української нації»

  • 14.06.2024, 10:50
  • 315

За ініціативи фракції «Європейська Солідарність» звання «Почесний громадянин Києва» було присвоєно письменниці Оксані Забужко

Фото:facebook.com/oksana.zabuzhko
Фото:facebook.com/oksana.zabuzhko

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook лідерка «ЄС» у Київраді Марина Порошенко.

«Оксана Стефанівна, без перебільшення, є однією з найбільш відомих особистостей у сучасній українській літературі. Її творчість має потужний вплив на літературний і культурний розвиток України. Її книги перекладають десятками мов світу», — пише Марина Порошенко.

«Але окрім літературної діяльності, Забужко є важливим моральним авторитетом для української нації. Вона активно висловлюється на суспільно-політичні теми, захищає права людини та національні інтереси України. Її статті та інтерв'ю завжди відзначаються сміливістю та принциповістю, що робить її голосом совісті для мільйонів українців», — наголошує депутатка Київради.

«Оксана Стефанівна не лише створює мистецтво, але й активно впливає на формування суспільних цінностей, сприяє розвитку демократичних принципів та національної свідомості. Тому я дякую колегам за підтримку нашої ініціативи і щиро вітаю Оксану Стефанівну з цим почесним званням!», — пише Марина Порошенко.

Схожі новини