Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Дружина загиблого воїна провела гендер-паті біля його могили

  • 12.06.2024, 20:15
  • 1 095

Лейла Крупа — дружина загиблого військового Володимира Крупи — приїхала на його могилу, щоб дізнатися стать їхньої майбутньої дитини

Фото: Лейла Крупа
Фото: Лейла Крупа

Жінка опублікувала фото на своїй сторінці в Instagram.

Лейла пообіцяла Володимирові, що в той день, коли можна буде дізнатися стать майбутньої дитини, прийти до нього, де б він не був.

«У КОЖНОГО СВОЄ ГЕНДЕР ПАТІ…Якось ми говорили з тобою коханий, що я обовʼязково в цей день приїду до тебе, де б ти не був, обіцяли, що будемо дізнаватися разом.. не так… та я тут, біля тебе моя булочка..у нас тепер сімʼя. Запалився рожевий вогник — наша майбутня Соломія — імʼя, яке ти обрав… Я знаю, як ти чекав, який був щасливий… тепер ти дивишся на нас і оберігаєш… Наша Крупиночка обовʼязково буде знати, що наш тато Герой. Кохаю тебе крізь простір і час», — йдеться у дописі Лейли.

Лейла Крупа також опублікувала аудіозапис, де її чоловік з ніжністю розповідав, що він буде найщасливішим чоловіком на світі, коли дізнався про її вагітність.

Володимир Крупа (позивний «Вамп») загинув у лютому 2024 року. Відомо, що пара планувала вінчання та спільний відпочинок, коли військовий мав приїхати у відпустку.

Схожі новини