Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Від початку доби на фронті відбулися 90 боєзіткнень

  • 19.05.2024, 19:45
  • 334

Російські війська вдвічі наростили кількість атак на Курахівському напрямку, на Сіверському напрямку точаться жорсткі бої

Фото: Генеральний штаб Збройних сил України
Фото: Генеральний штаб Збройних сил України

Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомив у Фейсбуці, оприлюднивши оперативну інформацію станом на 16:00 неділі, 19 травня.

Загалом на фронті від початку доби відбулися понад 90 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається складною, водночас контрольованою Силами оборони України.

«Наші захисники стійко тримають зайняті позиції, б’ють ворога та знищують його техніку», — заявили в Генштабі.

Повідомляється, що активність російських військ на Харківському напрямку вдалося дещо сповільнити. Станом на цей час там відбулися вісім бойових зіткнень. Росіяни не полишають спроб прорвати оборону біля Вовчанська, Стариці та Липців.

Українські оборонці на цій ділянці фронту «достатньо впевнено утримують свої позиції, завдають російським військам відчутних втрат та здійснюють власні контратакуючі дії».

На Куп’янському напрямку Сили оборони відбили п’ять ворожих атак біля Синьківки, Іванівки, Берестового і Стельмахівки, ще дві тривають.

На Сіверському напрямку в районах Білогорівки, Верхньокам’янського, Роздолівки й Івано-Дар'ївки відбулося 21 бойове зіткнення, ше одне триває.

«Наші воїни наявними засобами подавляють наступальний потенціал противника та подекуди контратакують», — прокоментували в Генштабі.

На Краматорському напрямку війська рф здійснили 13 атак, зокрема неподалік від Василівки, Калинівки, Кліщіївки й Іванівського. Одне бойове зіткнення ще триває.

Натиск загарбників на Покровському напрямку не спадає. 23 рази вони намагалися прорвати оборону неподалік від Євгенівки, Новоолександрівки, Новоселівки Першої, Сєверного, Уманського й Нетайлового. 10 зіткнень від загальної кількості боїв на цьому напрямку ще тривають.

На Курахівському напрямку кількість бойових дій зросла з п’яти до десяти, ще одне боєзіткнення триває.

На Придніпровському напрямку росіяни чотири рази безуспішно штурмували позиції Сил оборони поблизу Кринок. Захисники України відбивають нині вже п’яту атаку.

На інших напрямках обстановка суттєвих не змінилася.

Артилерійських ударів російської армії зазнали Сопич, Нова Гута та Іскрисківщина Сумської області.

Схожі новини