Передплата 2024 ВЗ

Майже на всіх ділянках фронту тривають бої - Генштаб

  • 14.05.2024, 15:30
  • 272

З початку доби на фронті відбулося 73 бойових зіткнення. Майже на всіх ділянках фронту тривають бої, найбільша активність російських військ — на Харківському, Краматорському та Покровському напрямках

Фото: Генштаб ЗСУ
Фото: Генштаб ЗСУ

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

На Харківському напрямку ворог здійснив 8 атак на напрямках Глибоке — Слобожанське, Шебекіно (рф) — Вовчанськ, Борисівка — Веселе, а також безуспішно намагався просунутись у бік Липців та Нескучного.

На Куп’янському напрямку з початку доби відбулося 6 бойових зіткнень — в районах Синьківки, Берестового, Стельмахівки та Мясожарівки.

На Лиманському напрямку зафіксовано одне бойове зіткнення — неподалік Іванівки.

На Краматорському напрямку кількість ворожих атак зросла до 8. Зокрема їх зафіксовано на напрямках Бахмут — Новий, Бахмут — Кліщіївка, Одрадівка- Кліщіївка, Миколаївка — Біла Гора. Окрім того ворог завдав 2 авіаційних ударів.

На Покровському напрямку загарбники найбільш активні - з початку цієї доби провели 24 атаки, зокрема, в районах населених пунктів Новоолександрівка, Калинове, Євгенівка та Нетайлове. Двічі задіювали для ударів бойову авіацію — біля Воздвиженки та Євгенівки.

На Курахівському напрямку Сили оборони успішно відбили 6 атак противника. Ворог діяв на напрямках Марʼїнка — Георгієвка та Славне — Новомихайлівка.

На Оріхівському напрямку окупанти здійснили 4 безуспішні спроби штурмів біля Старомайорського на Донеччині та Роботиного у Запорізькій області.

Придніпровській напрямок — загарбники 3 рази атакували поблизу Кринок. Ворог зазнав втрат. Загарбники із артирелії обстріляли райони населених пунктів Кринки, Токарівка, Станіслав, Іванівка, Тягинка та Зміївка.

На Сіверському, Торецькому, Времівському та Гуляйпільському напрямках обстановка без змін.

Схожі новини