Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Навідника по піцерії Краматорська, де загинула письменниця Вікторія Амеліна, засудили до довічного

  • 04.04.2024, 18:55
  • 506

Мешканця Краматорська, який навів російську ракету на кафе, унаслідок чого загинуло 13 людей, засудили до довічного позбавлення волі

Фото: СБУ
Фото: СБУ

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора та Службі безпеки України.

Слідчі встановили, що чоловіка, який працював на газотранспортному підприємстві, завербували представники російських спецслужб.

27 червня 2023 року до нього вкотре звернувся «начальник відділення розвідки» командування так званих Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ псевдореспубліки «ДНР».

Йому поставили завдання перевірити інформацію про наявність українських військових у піцерії «RIA PIZZA» в Краматорську. Чоловік погодився. У центрі міста він помітив на стоянці автівки з військовими номерами та самих військових у закладі харчування. Потім записав два відео, які одразу надіслав співрозмовнику в месенджер Telegram.

Після того, як росіяни отримали від чоловіка інформацію, вони здійснили прицільний ракетний удар по кафе, у якому перебували люди.

Навідника засудили до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна за державну зраду (ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України). До вироку суду чоловік перебував під вартою.

Схожі новини