Передплата 2024 «Добре здоров’я»

СБУ повідомила деталі затримання посадовця Львівської міськради на хабар

  • 20.03.2024, 18:00
  • 721

Служба безпеки повідомила деталі затримання чиновника Львівської міськради, якого викрили на хабарі

Фото: СБУ
Фото: СБУ

«У результаті комплексних заходів у Львові затримано посадовця Управління охорони історичного середовища цієї держустанови. Він вимагав хабарі за „погодження“ документації у містобудівній сфері. Корумпований чиновник, в супереч законодавства, гарантував „сприяння“ в оформленні документації щодо реконструкції об'єктів нерухомості в межах історичного ареалу Львова», — йдеться у повідомленні.

Посадовець свої послуги оцінив у 2 тис. доларів. Затримали його на отриманні першої частини від цієї суми. За ці кошти підозрюваний обіцяв вплинути на своїх колег із Департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОВА.

Окрім того, правоохоронці вказують, що провели обшуки у офісі чиновника у міськраді, де вуличили документи, що підтверджують протиправну діяльність.

Додамо, що у силових структурах не називають імені підозрюваного, проте з власних джерел стало зрозуміло, що йдеться про посадовця управління охорони історичного середовища Олега Хандина.

Наразі йому повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України — ч.3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч. 3 ст. 369−2 ( зловживання впливом). Готуються документи для обрання міри запобіжного заходу.

Схожі новини