Передплата 2024 ВЗ

Українські військові зафіксували НЛО в зоні бойових дій

  • 28.02.2024, 15:30
  • 2 659

Окрім ліквідації російських окупантів українські військові встигають ще й знімати НЛО — один із таких об'єктів помітили бійці ЗСУ на одному із гарячих напрямків

Фото: Апостроф
Фото: Апостроф

Про це пише британська газета Daily Mail, посилаючись на відео 406-ої окремої артилерійської бригади.

Незвичайні кадри військовим вдалося зняти за допомогою квадрокоптера «теплового бачення» Mavic 3T. Розмір, висоту та форму об'єкта не вдалося визначити, однак власна висота дрона вказує на те, що видимий об'єкт може бути великим апаратом на відстані понад 50 кілометрів. Коли було знято НЛО, то дрон перебував на висоті близько 152 метрів. Експерти заявляють, що невідомий об'єкт знаходився на такій же висоті.

Одного з операторів насторожило, що об'єкт, який він помітив, довгий час перебував у невагомості. Це й дозволило припустити, що він бачить НЛО.

«Щось незвичайне! Я вперше таке бачу», — каже військовий на відео. Жінка поруч зауважує, що до об'єкта підлетів іще один, а «потім воно падало як метеорит».

При цьому, один із бійців 406-ї бригади заявив, що на тепловізійних камерах об'єкт у небі не видно.

Відео прокоментували скептики, які заявили, що ЗСУ побачили в небі міраж, відомий як «Фата Моргана». Це явище виникає, коли верхній шар теплого повітря та нижній шар холодного утворюють «атмосферний канал», який переломлює або викривляє світло, створюючи враження наявності певного предмета у повітрі.

Проте міраж «Фата Моргана» дуже часто змінює свої зображення, а у разі НЛО в Україні такого ефекту немає.

Схожі новини