В столицю прибули державні секретарі двох міністерств Німеччини
- 14.02.2024, 16:15
- 624
До Києва прибули державні секретарі Міністерства економічного співробітництва та розвитку Йохен Фласбарт та міністерства закордонних справ ФРН Томас Баґґер
![Фото: Йохен Фласбарт](https://wz.lviv.ua/img/360x200/3/nim-2675f1a1.jpg)
Про це Фласбарт повідомив у соцмережі Х.
«Разом з моїм колегою державним секретарем Томасом Баґґером з МЗС Німеччини я прибув сьогодні вранці до Києва. Ми будемо обговорювати з нашими українськими партнерами співпрацю з відновлення та вступу до ЄС», — написав посадовець.