Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Переконаний, щоб перемогти противника, ми маємо бути більш мобільними в тактиці та засобах, — Залужний

  • 02.02.2024, 11:30
  • 478

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у своїй колонці для CNN заявив, що перед Збройними силами стоїть виклик щодо створення абсолютно нової державної системи технологічного переозброєння

Валерій Залужний. Фото: Слово і Діло
Валерій Залужний. Фото: Слово і Діло

Про це йдеться у колонці Залужного для CNN.

«Виклик, який стоїть перед нашими Збройними силами, не можна недооцінювати. Він полягає у створенні абсолютно нової державної системи технологічного переозброєння».

За словами головнокомандувача, з урахуванням того, чим володіють ЗСУ на даний момент, створення такої системи може бути досягнуто за п’ять місяців.

«Наші партнери дотримуються такої ж думки», — підкреслив Залужний.

Він вважає, що ці п′ять місяців, зокрема, будуть витрачені на створення відповідної організаційної структури, заповнення та оснащення посад, навчання та підтримку, розбудову допоміжної інфраструктури та логістики, а також розробку доктринальної бази.

При цьому він перерахував проблеми, які стоять на заваді розвитку ЗСУ, серед них, зокрема, нездатність державних інституцій в Україні покращити рівень укомплектованості наших Збройних сил без застосування непопулярних заходів, а також недосконалість нормативно-правової бази в нашій країні і часткова монополізація оборонної промисловості.

«Наш бойовий досвід, особливо з 2022 року, є унікальним — але в інтересах перемоги ми повинні постійно шукати нові шляхи та нові можливості, які допоможуть нам отримати перевагу над ворогом», — зазначив Залужний.


Джерело: CNN

Схожі новини