Передплата 2024 «Добра кухня»

Магнітні бурі на 20 — 26 листопада 2023 року

За прогнозами учених Центру передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень США, цього тижня магнітосфера Землі теж не залишить нас без своєї підвищеної «уваги», і до того ж упродовж усіх семи днів

Упродовж них доведеться давати собі раду із різними за інтенсив­ністю та амплітудою збуреннями космічної погоди. Так, найменшого геомагнітного впливу ми зазнаємо 23 листопада, коли очікуються ко­ливання до 3 балів. Правда, буде це одразу наступного дня після маг­нітної категорії G1 (5 балів), яку учені прогнозують на 22 листопада. У решту днів, а саме: 20, 21, 24, 25 та 26 листопада, — перебуватиме­мо під геомагнітним впливом середньої інтенсивності у межах 4 балів.

Відтак, базуючись на даних передбачень астрофізиків, неважко ді­йти висновку, що і цей тиждень не лише для людей, що чутливо реагу­ють на геомагнітні коливання, із різними патологіями здоров’я, навіть і тих, хто не вельми скаржиться на самопочуття під час підвищення гео­магнітного поля Землі, буде доволі складним.

Тому, щоб убезпечити себе від «конфліктів» із космічною погодою, більше гуляйте, пийте воду та відмовтеся від шкідливої їжі, намагайте­ся не перевтомлюватися та уникати стресів, майте під рукою необхідні ліки та контролюйте свій артеріальний тиск. Якщо ж відчуваєте незду­жання — звертайтеся до лікаря.

Схожі новини