Передплата 2024 «Добра кухня»

«Укрзалізниця» оголосила тендер на 44 нових плацкартних вагони

  • 21.09.2023, 18:00
  • 618

«Укрзалізниця» оголосила новий тендер на закупівлю 44 пасажирських вагонів за кошти держбюджету — нові плацкартні вагони будуть закуплені вперше з 2008 року

Вагон. Фото з мережі
Вагон. Фото з мережі

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

Загальна орієнтовна сума закупівлі становить 1 млрд 951 млн грн, а отримати нові вагони «Укрзалізниця» планує до кінця 2025 року.

Кожен новий поїзд класу «Нічний експрес» складатиметься з 6−7 купейних вагонів (загалом закуплять 20 нових купейних вагонів), 3 вагонів першого класу (9 загалом) та 1 вагона, призначеного для перевезення пасажирів з інвалідністю (3 загалом).

Також передбачена закупівля і 9 плацкартних вагонів (по 3 на потяг). Це вперше за 15 років, коли «Укрзалізниця» придбає нові плацкартні вагони.

В «Укрзалізниці» розповіли, що нові вагони обладнають вакуумними туалетами, сповивальними столиками, розетками та USB-портами для заряджання гаджетів, електронними табло, кавоварками, а вагони для перевезення пасажирів з інвалідністю матимуть підіймальні платформи.

Крім того, двері пасажирських купе в купейних вагонах і вагонах СВ будуть обладнані системою сигналізації та кнопкою блокування дверей.

Для більшої безпеки пасажирів передбачено також систему відеоспостереження, додали в компанії.


Джерело: УЗ

Схожі новини