Україна та Словаччина хочуть розробляти САУ

  • 02.07.2023, 17:15
  • 440

Україна разом зі Словаччиною домовилися про розробку САУ калібру 155 мм. Ідея разом побудувати САУ виникла після того, як Україна була задоволена словацькими гаубицями Zuzana 2

Фото ілюстративне із мережі
Фото ілюстративне із мережі

Партнером є словацька державна компанія Konstrukta Defence та український Краматорський завод важкого верстатобудування.

«Наша мета в тому, щоб побудувати функціональний прототип нової гаубиці протягом одного року», — заявив директор Konstrukta Defence Александр Гурський.

Меморандум про співпрацю вже підписали. За словами директора Краматорського заводу важкого верстатобудування Віталія Загудаєва, компанії домовились й про інші види спільної діяльності.

«У Konstrukta Defence ми знайшли хорошого та надійного партнера, з яким розвиваємо проєкти у сфері мінометів, боєприпасів, модернізації проєкту „Богдана“, а також у розробці нової 155-міліметрової гаубиці», — додав Загудаєв.

Нині плани — на початковому етапі й можуть не реалізуватися, зокрема, якщо у вересні на виборах у Словаччині виграє політична партія, що обіцяє припинити допомогу Україні.

Схожі новини