«Часто повторювати такі вистави росіяни не зможуть», ― представник ГУР МО України Андрій Юсов про ракетну активізацію агресора

  • 30.05.2023, 15:00
  • 469

Після провалу ракетного бліцкриґу взимку та на початку весни, коли росіяни безуспішно намагались знищити енергетичну інфраструктуру України та посіяти паніку серед суспільства, держава-агресор змінила тактику

Про це в інтерв'ю online.ua розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

«Тактика ракетних ударів [росіян] змінилась. Здебільшого, вона спрямована на те, щоб ускладнити або зірвати плани українських Сил безпеки та оборони щодо подальшого звільнення окупованих територій», ― пояснив Юсов, додавши, що для терористичної московії залишається пріоритетним ураження Києва.

«Київ, який чинить опір, який відігнав від себе новітню орду, залишається нескореною ціллю для агресора. Тому небезпека залишається», ― наголосив представник воєнної розвідки України.

Водночас Андрій Юсов акцентував, що успішне освоєння Повітряними силами ЗСУ наданих західними партнерами засобів ППО фактично нівелює чергову ракетну навалу росіян.

«Ворог хотів би показати, що їхня зброя „аналоговнєт“ може щось зробити з українським військом і західною зброєю. Але виходить, що ні. Скільки обстрілів поспіль ― фактично всі цілі збиваються. Наші бійці, Повітряні сили, засоби ППО демонструють найкращі результати», ― зазначив Юсов.

За його словами, чергову хвилю ракетного терору агресор використовує для демонстративної пропаганди про нібито ушкодження зразків західних озброєнь.

«Спроба активна, масова, безпрецедентна, але значною мірою, це показові виступи. Так часто і з такою ж інтенсивністю повторювати подібні вистави росіяни не зможуть», ― підсумував представник ГУР МО України.

Схожі новини