Перекидання додаткових сил рф до Бахмута свідчить про провал їхнього наступу, — розвідка

  • 20.05.2023, 18:45
  • 399

Бої у місті тривають, але ЗСУ тримають оборону

Представник Головного управління розвідки МОУ Андрій Юсов. Фото із мережі
Представник Головного управління розвідки МОУ Андрій Юсов. Фото із мережі

Про це повідомив представник Головного управління розвідки МОУ Андрій Юсов.

«Триває оборонна операція українських захисників, фортеця Бахмут тримається. Так, для України це вартує великих зусиль, героїчних зусиль наших оборонців, але факт того, що ворог змушений перекидати додаткові резерви, для того, щоб продовжувати операцію по Бахмуту, свідчить в цілому про провали їхніх наступальних дій», — заявив Юсов.

Він зауважив, що всі найкращі підготовлені резерви російської армії вже використали під час повномасштабного вторгнення.

«Зараз воює вже не той склад армії, який був на початку вторгнення, і те, що перекидають ці резерви на Бахмутський напрямок, значить, що вони не будуть використані на інших напрямках фронту. І це так само один із здобутків українських оборонців», — пояснив Юсов.

Він додав, що розрекламований російський зимовий наступ звівся до операцій на кількох напрямках без результатів.

«Ми бачимо абсолютно провальну для російських окупантів кампанію по Бахмуту. В цілому так званий широко розрекламований „великий зимовий наступ“ власне звівся до операцій лише на кількох напрямках на сході без жодних значимих результатів. Зрештою, стояли перед ними чергові завдання після багатьох провалів — до кінця березня окупувати український Донбас. Це не вийшло, і провалилося. До 9 травня окупувати Бахмут — зараз ми бачимо, що ситуація складається по-іншому, коли представники окупантів публічно говорять про те, що їм доводиться відступати», — додав Юсов.

Схожі новини