Бігли марафон через… квітучі сади
Незвичний легкоатлетичний пробіг за підтримки знаного фермерського господарства «Гадз», яке спеціалізується на вирощуванні яблук, відбувся у селі Трибухівцях Чортківського району на Тернопільщині
![](https://wz.lviv.ua/img/360x200/8/marafon-c8877a4b.jpg)
Він був благодійним, задля підтримки ЗСУ. Частину своєї дистанції учасники цього аматорського змагання пробігли через розквітлі запашні сади. Тож було, як мовиться, і корисно, і приємно.
Маршрути проклали для людей різних вікових категорій. Найкоротша дистанція сягала 100 метрів (для дітей з інвалідністю), а найбільша — 10 км (для дорослих). Наймолодшому учасникові забігу виповнилося два з половиною роки, найстаршому (колишньому медику) — 82! Серед бігунів був і священик з Бучача — отець Володимир.
Переможці марафону отримали медалі. Не залишилися без нагород всі інші учасники — їх пригостили фірмовими яблуками, фруктовими чипсами, соками-смузі.