У Рівненській області заборонили упц мп
- 10.04.2023, 15:35
- 669
Депутати Рівненської обласної ради підтримали заборону діяльності УПЦ МП на території Рівненщини
![Рівненська єпархія упц мп. Фото із мережі](https://wz.lviv.ua/img/360x200/3/567-37cc139f.jpg)
Про це йдеться на сайті Рівненської обласної ради.
Заборону російської церкви підтримали 55 обранців з 55 депутатів.
Також вони проголосували за скасування низки рішень виконавчого комітету Ровенської обласної ради народних депутатів щодо реєстрації статутів тих релігійних громад, які станом на сьогодні перебувають у складі УПЦ МП та передачі їм в користування культових будівель.
Також обласна рада уже втретє звертатиметься до Верховної Ради України з вимогою негайного ухвалити Закон про заборону упц мп і так виконати рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 грудня 2022 року.
В облраді додали, що окреме звернення облрада надішле до органів місцевого самоврядування Рівненської області, щоб ті ухвалили відповідні рішення щодо припинення діяльності упц мп на території своїх громад.