58 500 000 гривень на дрони-камікадзе для воїнів ГУР МО України!

  • 28.03.2023, 10:30
  • 353

Волонтерський проєкт “Міць. Українська кам’яна”, проведений платформою United24 спільно з ДП “Артемсіль”, зібрав на 12 мільйонів гривень більше, ніж очікували

Місяць тому легендарне українське держпідприємство, яке вперше з часів Другої світової було змушене зупинити видобуток через російську агресію, оголосило про старт продажу лімітованої серії солі із шахт Соледара.

Символічні 100 000 пачок “Української кам’яної” допомогли реалізувати Silpo та Rozetka, які покрили частину витрат із собівартості.

500 гривень з кожної придбаної пачки солі направляли на придбання флотилії дронів-камікадзе для підрозділів воєнної розвідки України.

Завдяки десяткам тисячам людей, які взяли участь в проєкті, а також пожертвам низки українських компаній вдалось зібрати понад 50 мільйонів гривень.

Ще понад 8 мільйонів гривень приніс розіграш п’ятьох пачок солі з автографом начальника ГУР МО України Кирила Буданова.

Зібрані гроші дозволять придбати 2200 дронів-камікадзе FPV для українських воєнних розвідників. Така зброя вже довела свою високу ефективність на полі бою, адже дозволяє точно вражати ворожі цілі на відстані до 8 кілометрів.

Співробітники ГУР МО України вдячні організаторам проєкту, волонтерам, усім громадянам та українському бізнесу за допомогу! В єдності ― наша міць! Наближаємо перемогу разом!

Схожі новини