Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

"Ми робимо все можливе, щоб пришвидшити нашу перемогу, ми обов’язково будемо в Криму"

  • 11.03.2023, 09:30
  • 658

Андрій Савенко — чемпіон світу з військового двоборства, переможець Кубка світу з джиу-джитсу, оборонець Донецького аеропорту, нині очолює підрозділ розвідників, які захищають місто Бахмут

Повернувшись з Донеччини, де виконував бойові завдання, він дав розлоге інтерв’ю військовому кореспонденту Дмитру Лазуткіну, в якому вони обговорили спортивний та військовий досвід, подальші плани та перебіг російсько-української війни.

Війна постійно змінюється, вдосконалюється переходить у більш дистанційний формат, переконаний розвідник. Зі спорту він взяв для себе основну якість, яка постійно допомагає на війні — вміння аналізувати своїх супротивників:

«Всю цю спортивну модель я просто переношу на військові дії. На тому ж ринзі стоїть напроти мене не супротивник, а ворог, якого я повинен перемогти», — коментує Андрій Савенко.

Українська розвідка постійно вдосконалюється: якщо рф залишилася на тому рівні, на якому була в 2014 року, то українці весь цей час вчилися воювати:

«І зараз ми даємо відпір одній із найсильніших армій світу, як вони вважали. Завдяки партнерам і тому постачанню, яким нас забезпечують, ми суттєво випереджаємо російську федерацію в засобах розвідки, бпла, озброєнню і всьому іншому», — зауважує розвідник.

З 2015 Андрій проводить щорічні турніри, присвячені вшануванню пам’яті полеглих героїв. Цього року відбудеться турнір пам’яті Валерія Чибінєєва, який загинув під Гостомелем. Чемпіонат буде проходити з військово-спортивного багатоборства за участі молодіжних юніорських команд.

«Україну бачу самостійною європейською державою, яка обов’язково буде у складі НАТО з державними кордонами 1991 року. Для росії прогнозую відому мапу, яка знаходиться в кабінеті Кирила Олексійовича, де є розподіл російської федерації. Вважаю, що цей безповоротний процес вже запущено і це тільки питання часу», — резюмує розвідник.

Схожі новини