Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Сили оборони: про наступ рф на Вугледар поки не йдеться

  • 10.03.2023, 15:15
  • 564

Окупанти російської федерації зазнали значних втрат поблизу Авдіївки, Мар'їнки та Вугледара у Донецькій області, тому про наступ на Вугледар наразі не йдеться

Фото - з мережі
Фото - з мережі

Про це заявив керівник об'єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський, пише Українська правда.

«Наразі про наступ мова не може йти, так як ворог поніс досить суттєві втрати. За останній тиждень він дуже активно атакував позиції на Вугледарі, Мар'їнці, Авдіївці, застосовував свої найкращі підрозділи, але на сьогоднішній день відомо про те, що морально-психологічний стан військових рф зовсім впав», — сказав він.

За словами Дмитрашківського, наразі відомо, що командира «славнозвісної 155-ї бригади морської піхоти» доставили до Ростова за відмову виконувати бойові розпорядження. Крім того, російські підрозділи «Степ» та «Тигр» зараз відмовляються брати участь у бойових діях.

Також є інформація, що у 126-тій бригаді 20 окупантів написали відмову воювати — вони кажуть, що краще сидітимуть у тюрмі, ніж будуть іти як гарматне м’ясо на убій.

Дмитрашківський зазначив, що загалом останнім часом ворог дещо знизив свою активність на донецькому напрямку і це пов’язане з тим, що на запорізькому напрямку українські підрозділи знизують логістичні склади, скупчення особового складу і техніки ворога. Усе це унеможливлює подальше просування росіян.

Схожі новини