Передплата 2024 ВЗ

Україна отримає 29 мільйонів євро від Фінляндії

  • 10.03.2023, 11:15
  • 661

Фінляндія надасть Україні додаткові 29 мільйонів євро гуманітарної допомоги та підтримки співпраці з метою розвитку

Фото ілюстративне з відкритих джерел
Фото ілюстративне з відкритих джерел

Про це пише «Європейська правда».

«Щоб полегшити страждання людей та допомогти Україні у розпал війни, Фінляндія виділить 15 мільйонів євро на гуманітарну допомогу та 14 мільйонів євро на співпрацю у галузі розвитку», — сказано у повідомленні МЗС Фінляндії.

«Ми повинні боротися зі втомою від війни. Щоб впоратися з цією кризою, люди потребують їжі, житла та ліків, а діти повинні ходити до школи. Ми також повинні пам’ятати, що наша підтримка має допомогти Україні відновитися після війни», — прокоментував міністр з питань співробітництва з метою розвитку та зовнішньої торгівлі Вілле Скіннарі.

5 мільйонів євро гуманітарної допомоги Фінляндії буде надано через Український гуманітарний фонд Управління ООН з координації гуманітарних питань, який підтримує продовольчу безпеку, медичні послуги та екстрене житло, а також роботу місцевих організацій громадянського суспільства.

5,4 мільйона євро буде надано через двох інших важливих для Фінляндії партнерів в Україні - Всесвітню продовольчу програму та Міжнародний Комітет Червоного Хреста.

Частина гуманітарної допомоги надходить через фінські організації громадянського суспільства.

14 мільйонів євро виділено на додаткову підтримку проєкту Світового банку «Державні витрати на стійкість адміністративного потенціалу», який надає Україні кошти на виплату зарплати вчителям.

Схожі новини