Передплата 2024 «Добре здоров’я»

У Британії знайшли непритомну 14-річну українку, яка пізніше померла

  • 06.03.2023, 15:35
  • 633

У Великій Британії 4 березня знайшли непритомну дівчинку на пляжі в південному англійському графстві Девон. Вона виявилась 14-річною українкою

Фото - news.sky
Фото - news.sky

Про це повідомляє видання Sky News.

Місцеві поліцейські розповіли, що отримали в суботу інформацію про зникнення дівчинки-підлітка у районі Доуліша у Девоні. За підтримки поліцейського вертольота та берегової охорони було проведено пошуки, і на пляжі у Доуліші знайшли непритомну дівчинку.

Дівчинку доставили гелікоптером до Королівської лікарні Девона та Ексетера, де пізніше вона померла. Її особу офіційно ідентифікували та повідомили найближчим родичам про смерть.

Поліція заявила, що причини її смерті не з’ясовані. Правоохоронці попросили усіх, хто має записи з камер відеоспостереження, які можуть допомогти розслідуванню, повідомити про це.

«Загибла дівчина була громадянкою України, яка проживала в районі Доуліша; було встановлено контакт із посольством України, і міністерство внутрішніх справ також поінформовано про цей інцидент», — повідомила детектив Беккі Девіс із поліції Девона та Корнуолла.

«В цей час ця смерть розглядається як незрозуміла, і продовжується розслідування обставин, пов’язаних із нею. У цей трагічний час наші думки звернені до сім'ї та друзів дівчинки-підлітка», — додала Девіс.

Схожі новини