Передплата 2024 «Добра кухня»

Розвідка: рф змінює тактику ракетних обстрілів

  • 27.02.2023, 19:15
  • 839

Головне управління розвідки України заявило, що ворог змінює тактику у застосуванні ракет проти України

Фото з мережі
Фото з мережі

За даними ГУР, у кремля залишилося менше ніж 100 високоточних крилатих ракет, які найчастіше використовуються при обстрілах — «Калібр», Х-101, Х-555.

Черняк уточнив, що загалом ракет у рф ще тисячі, але вони використовують їх набагато більше, ніж виробляють (за даними розвідки, за місяць росіяни можуть виготовити не більше ніж 30−40 ракет — ред.).

Представник розвідки також додав, що 95% сухопутних військ рф так чи інакше беруть участь в агресії проти України, але не досягають якогось стратегічного успіху, тому окупанти вирішили збільшити свій наступальний потенціал за допомогою застосування авіації.

Водночас Черняк підкреслив, що українська протиповітряна оборона щодня посилюється, а з урахуванням того, що Повітряні сили навчилися збивати ракети та дрони-камікадзе, літаки збивати буде ще простіше.

Також в українській розвідці наголошують, що російська армія не відмовилася від ідеї знищити енергосистему України. Але разом з енергетикою ворог хоче знищити і паливно-енергетичний сектор, щоб зупинити постачання нафтопродуктів.

Схожі новини