НМТ у 2023: Рада ухвалила обов’язкові предмети

  • 23.02.2023, 15:15
  • 421

Сьогодні Верховна Рада ухвалила в другому читанні законопроєкт № 8228−1 про Національний мультипредметний тест

Фото - pexels
Фото - pexels

За урядовий проєкт Закону України, який визначає формат вступу у 2023 році, проголосували 285 депутатів. Про це повідомив очільник комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

Учні 11-х класів звільняються від складання ДПА

Національний мультимедійний тест (НМТ) міститиме завдання з трьох предметів, два з яких — обовʼязкові (українська мова та математика), а один на вибір історія України, іноземна мова, біологія, фізика або хімія.

Блок з української мови міститиме 30 завдань, блок з математики — 22 завдання, з іноземної мови — 32, з історії України, хімії, біології — по 30, з фізики — 20. Завдань, які містять письмову розгорнуту відповідь, не буде.

На складання тесту даватимуть 180 хвилин.

НМТ пройде у дві сесії — основну та додаткову, так само як ЗНО. Реєстрація запланована на квітень.

Схожі новини

Читайте також

03.12.2022

«Без Новорічної ялинки, але в товаристві Святого Миколая …»

До складу Бориславської ОТГ, крім самого адміністративного центру — міста Борислава, входять села Попелі, Уріж, Винники, Мокряни, Підмонастирок та Ясениця-Сільна. Тут проживає 39 тис. 199 осіб. На території ОТГ діє 12 шкіл та 16 дошкільних закладів. Як у закладах освіти, зважаючи на усі викликані сьогоднішньою війною ризики та складнощі, підготувались до зими? Розмовляємо про це з начальником відділу освіти Бориславської міськради Еллою Качмарчик