Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Нова партія техніки для ЗСУ: понад два десятки тягачів Foden 8×6 Сarrier

  • 22.02.2023, 17:35
  • 888

Петро Порошенко з волонтерами ГО «Справа Громад» оголосили про новий контракт на військові тягачі: планують передати у ЗСУ понад два десятки вантажівок Foden 8×6 Сarrier

Порошенко на своїй сторінці у Facebook зазначає, що переговори до останнього тримали у таємниці, щоб не створити ажіотаж і отримати найнижчу ціну.

«Ви знаєте, як я визначаю, який проєкт мій улюблений? Дивлюся на реакцію військових, коли вони чують про нову техніку, яку нам вдалося здобути. Так от, вітаю всю команду і наших воїнів з новим, величезним і за обсягом, і за значенням, проєктом. Подивіться на цю вантажівку! Описати вам, якими очима на неї дивляться воїни, просто неможливо. І тому так, цей проєкт зараз в топі моїх улюбленців», — пише п’ятий президент.

«Більше 20-ти машин Foden 8×6 Сarrier, які можуть тягати будь-що — і контейнери з лазнями, і броньовики, і контейнери з іншими корисними вантажами, і навіть вантажівку, що поламалася — теж можуть», — констатує Порошенко. Автівки обладнані краном-маніпулітором і здатні підняти та перевезти будь-який вантаж вагою до 18 тонн на своїй платформі.

«Зізнаюся чесно, до підписання контракту — тримали всі перемовини в таємниці, аби не сталося неприємності, бо попит серед інших країн світу шалений. Бо знайти найменшу ціну на найкращу техніку — це наша задача, бо ми ефективно використовуємо гроші, щоби собівартість кожного „хорошого русского“ ставала вигідною і приємною», — наголошує Петро Порошенко.

«А тепер — контракт підписано, усі тягачі заброньовані. Долучайтеся до цього крутого проєкту та ставайте його частиною», — закликав Петро Порошенко. Як відомо, Фонд Порошенка подвоює зібрану волонтерами ГО «Справа громад» кошти.

Раніше Фонд Порошенка та ГО «Справа Громад» законтрактували у Великій Британії три сотні вантажівок Leyland DAF.

Leyland DAF 45.150 — це повнопривідна п’ятитонна дизельна вантажівка, яка може оснащуватись лебідкою і перевозити все, що потрібно для фронту: боєкомплект, харчі, воду і пальне в бочках. Частина автомобілів обладнана кранами для завантажування великокаліберних боєприпасів.
На платформі DAF виготовляють пересувні зенітні установки для боротьби з іранськими дронами-шахедами, мобільні пункти управління комплексами БПЛА Poseidon, а також мобільні майстерні для ремонту техніки на фронті.

Петро Порошенко також передав у 43-ю артилерійську бригаду два танкових тягачі Oshkosh. Основне призначення тягача — транспортування танків, розгортання та евакуація бронетранспортерів, самохідної артилерії, броньованих бульдозерів та інших важких транспортних засобів і обладнання всіх типів. Корисне навантаження становить 60 тонн. Тягач Oshkosh M1070 був розроблений для транспортування танків Abrams.
Долучитись до підтримки ЗСУ можна за реквізитами:

ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 24

5169 3305 2068 6400

Для ІНШИХ банків:

5375 4115 0177 8331

Або переказ:

ГО Солідарна Справа Громад

IBAN рахунок: UA193052990000026002016226051

Код ЄДРПОУ/ІПН: 42 992 954


Джерело: ЄС

Схожі новини