Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Павел зробив заяву про перемогу України за трьох умов

  • 18.02.2023, 18:50
  • 708

Новообраний президент Чехії, після своєї резонансної заяви про можливі поступки України сказав, що все ж вважає реальною перемогу України у війні

Про це Петер Павел, який у березні стане президентом Чехії, заявив у розмові з журналістами у Мюнхені, пише «Європейська правда».

Відповідаючи на запитання щодо прогнозів результатів війни, заявив про потребу «бути готовими до будь-якого результату», однак наголосив на високому шансі перемоги України.

«Україна ефективно відстоює свої території і є добрий потенціал для успіху, але є кілька умов», — сказав він.

Чеський політик, що є відставним генералом НАТО, назвав три умови перемоги України, які він бачить.

«Перша умова — це те, що всі держави підтримуватимуть той самий рівень постачання озброєння. Друга умова — достатня фінансова підтримка України, яка дозволить компенсувати втрати економіки, і третя умова — те, що ЄС зможе утримати чинний рівень санкції, щоби запобігати відновлення доходів росії. Все це може призвести до того, що росія не буде здатна підтримувати чинний рівень бойових дій», — пояснив він свою позицію.

Раніше колишній генерал НАТО Петер Павел заявив, що Захід має бути обережним у прагненні до поразки росії, щоби уникнути небажаних сценаріїв такої поразки.

Схожі новини