Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Довго пам’ятатимуть дрогобичани події недавньої ночі

Довго пам’ятатимуть дрогобичани події недавньої ночі, коли внаслідок ракетної атаки рашистів, як заявив міський голова Дрогобича Тарас Кучма, пошкоджено один з об'єктів критичної інфраструктури Дрогобицької ОТГ

Але, як завжди у подібних випадках буває, не лише неназваний об'єкт зазнав руйнувань. Значні ушкодження, як інформує пресслужба міськради, зафіксовано у розташованих по сусідству з місцем падіння ракети приміщеннях комунальної інфраструктури. Від вибуху звалилась і стіна одного з магазинів. Ніхто, звісно, не порахував у скількох будинках вибуховою хвилею шиби повибивало та двері позривало. І не порахують. Для статистики сьогоднішньої страхітливої війни вибиті шиби та зірвані двері - це «дрібниці», про які у звітах не згадують. Головне, що ніхто з людей не постраждав.

Внаслідок ракетного обстрілу порушено навчальний процес в одній із гімназій міста. Вже другий день учні не переступають поріг навчального закладу. Усі уроки проводяться дистанційно. Річ у тому, що, як інформує керівник відділу освіти Дрогобицької ОТГ Віталій Вовків, ударною хвилею вибито шиби у 25 вікнах різних приміщень цієї гімназії. Що цікаво? Скло повилітало лише у старих вікнах. Металопластикові конструкції удар витримали. Замінити їх не така вже й велика проблема. І вчора, і сьогодні у гімназії активно проводяться ремонтні роботи. З наступного понеділка, якщо обійдеться без нових неприємних сюрпризів, гімназистів запросять до навчальних класів.

Схожі новини