У львівському садочку діти виготовили зі снігу тризуб
В одному з приватних садочків Львова діти на дозвіллі ліпили не банальну снігову бабу чи креативне зимове містечко, а кульки, які потім виклали у формі національного символу України — тризуба
![Фото з відкритих джерел](https://wz.lviv.ua/img/360x200/4/tryzub2-42a4c75f.jpg)
Тризуб сфотографували і оприлюднили у соцмережах.
Як розповіла для «ВЗ» Софія Особа, яка водить у цей садочок свою 5-річну дочку Еву, ідея тризуба зі снігу належить виховательці приватного садочка.
![](/images/news/2023/02/%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B7%D1%83%D0%B1.jpg)
«Вийшли на прогулянку та зробили разом із вихователькою таку снігову композицію, — ділиться враженнями Софія. — Вийшло справді круто. Це піднімає настрій та додає патріотичного духу».