Українські САУ «Богдана» підтримуватимуть танки на фронті (ФОТО)

  • 27.01.2023, 08:30
  • 564

Міністерство оборони навесні 2022 року оплатило виробництво вітчизняних артилерійських систем

Міністр оборони України Олексій Резніков. Фото із мережі
Міністр оборони України Олексій Резніков. Фото із мережі

Відтак, західні танки, які Україна отримає від союзників, на фронті буде підтримувати українська артилерія

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

Він зазначив, що українська САУ «Богдана» калібру 155-мм успішно відбула випробування на полі бою. Нові артсистеми Міноборони профінансувало ще навесні 2022 року.

«Танки західного виробництва, які надійдуть за кілька місяців, на фронті буде підтримувати українська — у всіх розуміннях цього слова — артилерія», — наголосив міністр.

«Міноборони не афішувало це, але увесь минулий рік ми не припиняли закупівлі ОВТ у вітчизняних виробників. Там, де було можливо, у межах компетенції сприяли розгортанню у нових локаціях та збільшенню потужностей. Так само минулого року після критичного періоду, коли значний обсяг ресурсів спрямовувався на імпорт необхідного для оборони, Міноборони підготувало перехід, щоб у 2023 році максимальний обсяг коштів спрямовати українським виробникам. Йдеться про усі компоненти — від форми, взуття, бронежилетів і БПЛА до важкої зброї і боєприпасів», — написав Резніков у соцмережах.

Резніков вважає, Україна має бути максимально незалежною у всіх компонентах забезпечення оборони, де це можливо.

«Це робить нашу країну бажаним партнером, посилює наші позиції. Саме тому Міноборони нарощуватиме зусилля у контексті стимулювання українських виробників», — пояснив глава МОУ.

«Невдовзі покажемо перші результати нашого руху щодо БПЛА», — пообіцяв міністр.

Схожі новини