Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Українські захисники влаштовують таке пекло загарбникам, що ті мріють втекти на війну в Сирію

  • 05.01.2023, 16:50
  • 1 760

Про це свідчить нова телефонна розмова російського десантника з дружиною. Маючи досвід участі у сирійській війні, він планував легкі перемоги і в Україні

Та потрапивши під «роздачу» ЗСУ на Запорізькому напрямку, зрозумів свою помилку. І вже заздрить своїм колегам, яких планують відправити до Сирії: «Иванычу забись — в Сирию поедет. Он и еще один. На шару. Поедут под Рязань на учебу, на саперов. И поедут в Сирию».

Натомість йому разом із залишками східного воєнного округу доведеться протистояти ЗСУ, які методично знищують елітні десантно-штурмові війська рф. Сам десантник визнає, що їхня розвідка не працює, а в українських захисників кращі і екіпіровка, і озброєння.

«Нас просто кидают против артиллерии, пехоту… Нам сказали: в деревню зашли там что-то 20 человек. Заехать надо, выкинуть их. Мы поехали, а там 4 танка и пехотных хева гора… мы даже до деревни не смогли доехать, нас разбали по дороге. Второго батальона вообще уже не существует. У нас от штатной роты человек 20 осталось», — зізнається загарбник.

Перспектива у нього дійсно не надто приваблива, але шанс на порятунок ще є.

СБУ нагадує про номер «гарячої лінії»: +380 936 886 888. Зателефонувавши на неї, росіяни отримають детальну інструкцію, як максимально безпечно здатися в полон і, зрештою, повернутися додому.

Схожі новини