Передплата 2025 ВЗ

США нададуть системи Patriot, — Білий дім

  • 21.12.2022, 09:30
  • 793

Адміністрація Білого дому офіційно підтвердила намір надати Україні зенітно-ракетні комплекси протиповітряної/протиракетної оборони Patriot

Прессекретарка Білого дому Карін Жан-П'єр заявили, «завтра (21 грудня, — ред.) президент Джо Байден оголосить про новий великий пакет майже на два мільярди доларів» допомоги Україні.

«Він міститиме дуже важливий новий потенціал: ракетну батарею Patriot, яка стане критичним активом для захисту українського народу від варварських атак Росії на критично важливу інфраструктуру», — наголосила вона.

Спікерка Білого дому підкреслила, що навчання персоналу проводитиметься не в США і не в Україні, і «на це піде певний час».

Видання АР зазначає, що невідомо, коли саме Patriot прибуде на лінію фронту в Україні, оскільки американські військові повинні спочатку навчити ЗСУ користуватися високотехнологічною системою. Як передбачається, навчання триватиме кілька тижнів.