Прилетіла синичка — пригостіть шматочком сала
Це фото зробила моя мама. Чекала на веранді, поки прилетить синичка
![Синичка прилетіла на сніданок](https://wz.lviv.ua/img/360x200/0/godivnychka-f842a72e.jpg)
Годівничка на батьківському подвір'ї з’являється у нас щозими. Тато-орнітолог просто не може залишити пернатих без зернини та шматка сала. Цьогорічну «їдальню для птахів» традиційно розмістили на вишні. Годівничка нова, з добротного дерева, ще й вкрита бляхою.
За трапезою синичок спостерігають не лише батьки, а й сусідські хлопчаки. Смачного, пернаті друзі! Ми ж наразі чекаємо вашої звістки про прихід весни…