Щоб мавпам було тепло, зоопарку треба подарувати дрова
Працівники зоопарку звернулися за допомогою до добродійників
![Фото зоопарку](https://wz.lviv.ua/img/360x200/0/goryla-124545be.jpg)
Рятуючись від темряви і холоду, люди запасаються генераторами. А у столичному зоопарку для своїх підопічних, які теж потерпають від низьких температур, придбали булер’ян — агрегат, який швидко обігріває теплом від дров великі приміщення.
Однією з перших цю благодать відчула горила Тоні. Спочатку насторожено роздивлялася химерну машинерію із трубами-соплами. Але коли звідти почало фонтанувати тепло, швидко підставила свої промерзлі плечі.
![](/images/news/2022/12/goryla-1.jpg)
Добре, що у звіринці є такий булер’ян — тепер для нього потрібно багато дров. Працівники зоопарку звернулися за допомогою до добродійників. Обличчям цієї соціальної акції стала горила Тоні. Глянувши на її благальний вигляд, меценати навряд чи посміють відмовити у паливі для тварин.