Передплата 2024 «Добрий господар»

Юрія Шухевича поховають у Львові

  • 07.12.2022, 14:45
  • 770

Героя України, сина командувача УПА Романа Шухевича, політв'язня Юрія Шухевича поховають 10 грудня на Личаківському цвинтарі у Львові

Юрій Шухевич. Фото із мережі
Юрій Шухевич. Фото із мережі

«Хочемо повідомити вам, що п. Юрко вже у рідному Львові. Запрошуємо спільно провести в останню путь Українця з великої букви, який Україну любив понад усе. Все своє життя він присвятив Україні і Богові, що йому давало силу винести той важкий хрест, який йому був суджений, гідно і мужньо. Тепер наш обов’язок гідно віддати шану герою», — йдеться у повідомленні його рідних.

Прощання з Юрієм Шухевичем відбудеться у п’ятницю, 9 грудня, у Соборі Св. Юра з 15:00 год. Опісля відбудеться Парастас у Гарнізонному Храмі о 19:00год.

Чин похорону розпочнеться у суботу, 10 грудня, о 11.00 год у Гарнізонному храмі Св. Петра і Павла і завершиться на Личаківському цвинтарі.

«На велике прохання п. Юрія та його сім'ї, просимо розглянути можливість не тратитися на квіти та вінки, а натомість ці кошти пожертвувати на підтримку наших захисників Збройних сил України», — додали рідні.

Схожі новини