Передплата 2024 «Добрий господар»

У Херсон вирушили вантажівки для ЗСУ і допомога для міста

  • 02.12.2022, 19:10
  • 616

Петро Порошенко з волонтерами везе 10 вантажівок DAF для бригад на південному фронті та допомогу для мешканців Херсона

Петро Порошенко. Фото із сайту "Європейської Солідарності"
Петро Порошенко. Фото із сайту "Європейської Солідарності"

«Складні часи у всіх — зимно, темно, немає електрики, немає води, немає тепла. В Києві важко, в Дніпрі непросто, в Харкові непросто, дуже складно в Бахмуті в Донецькій області. Дуже непросто в Херсоні», — констатував п’ятий президент.

«Але перш за все нашої допомоги потребують ЗСУ. І ми знову їдемо на південь, у звільнений Херсон. Веземо 5 автомобілів для героїв штурму Херсона 46-ої десантної бригади, веземо машини в окремий розвідбат Оперативного командування „Південь“, веземо в батальйон логістики командування Десантно-штурмових військ, у 123-тю бригаду територіальної оборони Миколаївської області, веземо в 61-шу, де служать наші друзі, члени нашої команди, наші герої. Веземо в ЗСУ, тому що нічого важливішого зараз за нашу перемогу немає», — наголосив Порошенко.

«Це — новий десяток пофарбованих вантажівок DAF, зі зробленими нами кунгами, тентами. Артилерійські тягачі з новими колесами, з модернізованою паливною системою. Кожен робить все, що може для того, щоб наблизити перемогу», — зазначив п’ятий президент.

Порошенко подякував всім українцям, які перераховуть кошти для ЗСУ на рахунки ГО «Справа Громад». Як відомо, Фонд Порошенка подвоює зібрану суму. Зокрема, у Великій Британії вдалося законтрактувати понад дві сотні військових вантажівок DAF. Ця повнопривідна п’ятитонна дизельна вантажівка, яка може оснащуватись лебідкою і перевозити все, що потрібно для фронту: боєкомплект, харчі, воду і пальне в бочках. Частина автомобілів обладнана кранами для завантажування великокаліберних боєприпасів.

«Дякую всім вам, хто зробив це можливим. Бо на кожну мою копійку є ваша в „Справі Громад“. І це піднімає мільйонні проекти, це дає крила, це дає можливість допомогти воїнам», — наголосив Петро Порошенко.

Схожі новини