Передплата 2024 ВЗ

Українське громадянство: актор «Дизель Шоу» склав іспит з мови

  • 06.11.2022, 16:30
  • 1 445

Український актор родом з Білорусі Євген Сморигін склав іспит з української мови

Фото: Факти Life
Фото: Факти Life

43-річний актор «Дизель шоу» та серіалу «Папаньки» розповів, як проходив іспит з української мови.

«Ти приходиш до класу в університеті. Маленький клас, комп’ютер, камера перед тобою. Є завдання, які ти виконуєш. Дуже легко було для мене. Ну, наприклад, завдання: є фотографія, на ній родина на пікніку, і ти описуєш, що там відбувається. Все записує камера. Або ж ще таке завдання: є розповідь, у якій деяких слів не вистачає. І ти пишеш, підставляєш ті слова, які вважаєш за потрібне. Неважко було. На все про все є 1 година. І для рівня на отримання громадянства я склав», — розповідає актор.

Євген поділився, що дивиться фільми та серіали тільки українською мовою.

Він вчить українську під час роботи й для неї: «Ще дуже гарна є у нас практика. Є серіал „На трьох“. Він виходить на ICTV. Але канал замовив перекласти з російської всі 8 сезонів на українську. І тому я перекладаю онлайн, себе чую, як я говорю. І сидить працівник, який виправляє нас всіх. І це дуже гарна практика. Ти працюєш, і в цей час вчиш українську мову».

«Я хочу отримати українське громадянство, тому що тут моя родина, тут мої діти, тут моя дружина-українка. І тому я вважаю, що я повинен бути українцем», — зазначив Євген.

Схожі новини