Передплата 2024 «Добрий господар»

Громадянин Молдови заради коханої переплив Дністер на гумовому човні без весел

  • 04.11.2022, 13:00
  • 904

Громадянина Молдови, який незаконно перетнув державний кордон, виявили учора прикордонники Могилів-Подільського загону

36-річний іноземець на гумовому надувному човні переплив річку Дністер з Молдови в Україну, аби побачитися з коханою. Про серйозність намірів залицяльника свідчило те, що він, не зважаючи на ризикований план, подолав небезпечну водну перешкоду уночі та ще й без весел.

Проте необачна подорож завершилася на українському березі річки, де чоловіка зустріла не його кохана, а прикордонний наряд.

Іноземець розповів, що під час останнього візиту в Україну він порушив правила перебування, за що його притягнули до адміністративної відповідальності. Як з’ясувалося, призначений штраф він не сплатив, крім того йому заборонили в'їзд в Україну до 2027 року. Через це чоловік вирішив перетнути кордон у незаконний спосіб.

Тепер чоловікові доведеться відповідати не лише за ст. 204−1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетину державного кордону України» КУпАП, але й і за ст. 332−2 «Незаконний перетин державного кордону України» Кримінального кодексу України.

Затримали порушника за інформацією співробітників оперативно-розшукового підрозділу Могилів-Подільського прикордонного загону.

Схожі новини