Передплата 2024 «Добра кухня»

Митрополит Епіфаній вручив мандат військовому капелану ГУР МО України

  • 02.11.2022, 14:00
  • 556

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 1 листопада ц. р. року вручив духовенству Православної Церкви України першу частину мандатів на право здійснення військової капеланської діяльності

Разом з документом, який офіційно надає право здійснювати служіння у підрозділах Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань усі капелани отримали від Блаженнійшого владики нові підрясники.

Звертаючись до присутніх Митрополит Епіфаній наголосив на важливості духовної підтримки українських воїнів та на відповідальності, яка у зв’язку з цим лежить на військових капеланах.

“Зараз ми чуємо про успіхи нашого війська на полі бою, однак ворог підступний та жорстокий і непроста й кривава боротьба триває. Тож ми маємо посилити наші зусилля, надихати наших славних захисників для звільнення Батьківщини від окупантів та постійно використовувати нашу найпершу духовну зброю – молитву до Всемилостивого Господа. Рухаймося і надалі шляхом правди, бо саме цей шлях угодний Богові й неодмінно веде до перемоги”, – зазначив Блаженнійший владика.

Схожі новини