«Завтра стане на бойове чергування»: пікап вирушає на передову

  • 31.10.2022, 19:08
  • 763

Бійцям батальйону, який вирушає на передову, Петро Порошенко передав потужний пікап Ford

Порошенко передав бійцям пікап Ford
Порошенко передав бійцям пікап Ford

«В одній з останніх поїздок на фронт я побачив пікап — побитий, помʼятий та майже повністю спалений. Так виглядав автомобіль Збройних Сил України. Ці „травми“ машина отримала в бою, але жоден боєць у ній не загинув. Саме тому практично кожен день ми передаємо пікапи на фронт для різних бригад. Сьогодні це Ford-150, який є одним із тих пікапів, що перевозять великі вантажі. І ця машина не просто буде їхати напролом, але й збереже життя українських воїнів. Бо краще купити ще десятки й сотні пікапів, ніж чути, що у нас знову є загиблі», — наголошує Порошенко.

«З „Привидом“ ви вже всі знайомі. Буквально півтора тижня тому передавав їхньому батальйону пікап, Старлінк, буржуйки, генератори та медикаменти», — нагадав Петро Порошенко.

Військові кажуть — пікапи та позашляховики вкрай потрібні на фронті. «Найголовніше, що у нас є автомобіль. Я думаю, що він вже завтра стане на бойове чергування», — говорить «Привид».

"Круто, будемо використовувати її для перевезення боєкомплекту, бо машина дуже вантажопідйомна, її можна вантажити по повній програмі. Тобто це буде і перевезення БК, і виїзди на позиції для ведення вогню. Тут ширші колеса, проїдемо всюди. Це клас, це робоча конячка. Це те, що буде наближати нашу перемогу", — говорять бійці.


Джерело: ЄС

Схожі новини