У львівській ветклініці чоловік погрожував пістолетом працівникам
- 21.10.2022, 18:35
- 814
Чоловік прийшов на огляд з кішкою, а потім почав погрожувати пістолетом працівникам ветклініки
![Фото: Патрульна поліція Львівської області](https://wz.lviv.ua/img/360x200/d/politsiia-98fc6b63.jpg)
20 жовтня близько 22-ї години львівські патрульні отримали виклик на вулицю Заводську. Наляканий працівник ветеринарної клініки повідомив, що клієнт, який прийшов на огляд з кішкою, конфліктував та поводився агресивно.
Працівники клініки попрохали чоловіка покинути приміщення. Вийшовши на вулицю, він раптово витягнув предмет схожий на зброю та почав погрожувати їм. Згодом, він пішов у невідомому напрямку.
Ветлікарі показали поліцейським відео з камер спостереження, де чітко видно як чоловік погрожує предметом схожим на зброю. Патрульні встановили ймовірну адресу проживання громадянина та негайно поїхали туди.
Екіпажу відчинив двері 57-річний львів‘янин. Чоловік підтвердив інформацію про конфлікт у ветклініці, однак заперечив будь-які погрози зброєю. Патрульні виявили у нього, ймовірно, пневматичний пістолет.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу.