росіяни розуміють, що на їхню країну очікує крах

  • 18.10.2022, 11:00
  • 440

“Зараз будь-який переворот у росії неможливий. Система там побудована так, що люди у владі зацікавлені в збереженні існуючого стану речей. Вони мають свої статки, своє бачення світу. Серед них є притомні люди, які розуміють всю критичність ситуації, що зараз склалася в Росії. Але вони ніколи не стануть рупором якихось зрушень. Ті, хто іншої думки – їх або знищують, або вони надто залякані, щоб іти на якісь кардинальні дії”, – сказав Андрій Черняк

Представник ГУР МО України Андрій Черняк в коментарі “РБК-Україна” розповів про можливість народних повстань та повалення влади путіна.

За словами представника воєнної розвідки України, є ймовірність, що в росії може піднятися вулиця. “Це відбудеться тоді, коли кількість загиблих на війні буде не десятки, а сотні тисяч. Народ поки що теж зомбований пропагандою і заляканий силовиками. Усі розуміють, що усі рішення одноосібно ухвалює єдина особа. Люди можуть жити в злиднях, але вони все одно не підуть проти свого царя. А от коли буде сотні тисяч трупів – це вже буде інша ситуація”, – додав представник ГУР МО України.

Як зазначив Андрій Черняк, люди в росії, які тісно співпрацюють з воєнною розвідкою України – “вони притомні, адекватні і розуміють, що на їхню країну очікує крах”.

“Але водночас вони не можуть змусити себе ініціювати щось на кшталт внутрішнього перевороту. Вони чекають на вулицю. Коли підніметься вулиця, тоді до бунтів приєднаються й представники правлячої “верхівки”. У всіх структурах, у кожному міністерстві є люди, які готові доєднатися до цього процесу. Коли їхній “корабель»буде справді йти на дно, знайдеться чимало тих, хто відхреститься від путіна”, – підсумував представник ГУР МО України.

Схожі новини