Обшуки, блокування доріг та виявлення «неблагонадійних»: в рф триває мобілізація

  • 26.09.2022, 14:00
  • 371

У рф посилюють поліцейські заходи задля забезпечення оголошеної мобілізації. У краснодарському та ставропольському краях, архангельській, волгоградській, воронежській та ростовській областях звільнені великі приміщення для розміщення мобілізованих (зокрема — спортивні об'єкти). Представники військових комісаріатів реалізують «роз'яснювальну компанію» серед чоловіків щодо кадрової військової служби в зс рф

Одразу після оголошення мобілізації в станиці тамань краснодарського краю розпочався побудинковий обхід населення співробітниками поліції задля вручення повісток чоловікам призивного віку. Мобілізовані прибувають до темрюкського районного військового комісаріату, їх формують в команди та відправляють на доукомплектування військових частин, які зазнали значних втрат під час бойових дій. Після прибуття на пункти збору в людей вилучають всі наявні засоби зв’язку. Відповідної підготовки в навчальних центрах немає.

Щоб попередити «безконтрольне» переміщення чоловіків та максимально охопити населення хвилею мобілізації, на автошляху А289 поблизу районного центру темрюк діють спільні блокпости поліції та представників військового комісаріату.

Загалом мобілізація в краснодарському краї має масовий характер. Відомо, що приблизно 30% призваних — це чоловіки, які не мають жодного досвіду військової служби, а офіцерські звання отримали на військових кафедрах у вищих навчальних закладах.

У селищі тьоткіно курської області на постійній основі тривають обшуки в будинках місцевого населення. Представники спецслужб спонукають доносити одне на одного, намагаючись знайти осіб, які спілкуються з українцями, та в яких є знайомі чи родичі на території України. Відтак, місцеві уникають будь-яких розмов як з пересічними, так і з близькими людьми. Дороги в напрямку районного центру перекриті, виїзд цивільного населення заборонений.

У чуваській республіці 23 вересня призупинили набір мобілізованих. Керівництво республіки доповідає, що повністю виконало план призову та чекає наступних наказів.

Схожі новини