Передплата 2024 «Добрий господар»

Подальші бойові дії стануть для росії занепадом

  • 20.09.2022, 09:30
  • 760

«Оголосити загальну мобілізацію — це значить оголосити війну Україні та визнати те, що рф є країною-агресором

В Україні почали збирати інформацію — дуже підвищилася така мобілізаційна інформаційна риторика в рф. Зюганов і інші російські політичні діячі говорять про те, що так, дійсно, триває війна, і що російська армія не може впоратися, потрібно оголошувати війну і мобілізацію. Знову ж таки, тим часом вони кажуть, що ми будемо провадити війну не просто з Україною, а з НАТО і США, бо вони воюють на боці України

Оголошення загальної мобілізації - буде значним ударом по режиму путіна. Це означитиме визнання, що рф не змогла виконати всі поставленні завдання, що так звана «спеціальна операція"не досягла результату і те, що йде реальна війна. Про це представник ГУР МО України розповів під час інтерв'ю виданню «Kyiv Post».

рф розуміє, що для захоплення усієї території України, а це є основною метою, рано чи пізно необхідно буде залучати додаткові ресурси. Оголошення загальної мобілізації тільки буде на руку нам, тому що протестні настрої в росії слабкі, але молодь йти воювати не хоче.

Розвідка зробила аналіз російського соціуму і бачимо, що в основному підтримують війну режиму путіна люди, яким за 50 років, що не підуть воювати. Піде воювати молодь — 20−30 років. Через те саме оголошення загальної мобілізації буде індикатором, який покаже наскільки російський народ готовий до продовження цієї кровопролитної війни.

«Ресурс в росії вичерпний. ЗСУ будуть завдати таких втрат, щоб ворог зрозумів, що подальші бойові дії стануть для нього кінцем», — підсумував представник воєнної розвідки України.

Схожі новини