«Спрямувати гроші на ЗСУ і допомогу людям, а не на асфальт»

  • 06.09.2022, 16:36
  • 562

Порошенко зробив заклик у Верховній Раді

Петро Порошенко, виступаючи з трибуни Верховної Ради, закликав народних депутатів всі зусилля парламенту зосередити на підтримці ЗСУ. П’ятий Президент наголосив на необхідності зберігати внутрішню єдність і демонструвати її у конкретних рішеннях в інтересах армії та постраждалих від війни людей.

«Чим живе зараз Україна? Одне об'єднуюче слово — контрнаступ. Контрнаступ на Півдні, контрнаступ на Сході, на решті позицій — жодного кроку назад. І немає для нас більш важливої справи, ніж підтримка Збройних Сил України. Оновлення пошкодженої під час контрнаступу бронетехніки, забезпечення снарядами, поставка набоїв та артилерії. Для всього цього потрібні гроші», — наголосив Порошенко.

«Ворог планував на 11 вересня по всіх окупованих територіях провести референдум. Наші Збройні Сили зірвали ці плани божевільного диктатора. І справжнім мірилом дій кожного, а тим більше в цій залі, є єдність. Єдність — це спільне знаходження правильних рішень», — наголосив Порошенко.

«Нам пропонують зараз підвищити акциз, що уповільнить економіку, створить проблеми фермерам, підніме ціни. Бо ще до нашого голосування ціни на заправках вже почали зростати. І замість того, щоб відмовитись від цієї божевільної ідеї, в залі намагаються її просувати. Для чого? Може для того, щоб дати армії додаткових коштів? Ні. Для того, щоби відновити „Велике крадівництво“. Воно небезпечне не лише у зв’язку з корупцією. Воно небезпечне у зв’язку з тим, що якщо буде повернення до попередніх практик, партнери не будуть давати Україні гроші», — застеріг п’ятий президент.

«Ми вимагаємо зупинити цю ганебну практику. Припиніть класти асфальт в Бучі - там, де не відновлені будівлі, щоб людям пережити зиму. Це неприпустимо», — вважає Порошенко.

«Робимо те, що об'єднає нас усіх. І разом рухаємося до перемоги», — закликав Петро Порошенко.

Схожі новини