Знищена понтонна переправа окупантів на Херсонщині (супутникові фото)

  • 06.09.2022, 16:35
  • 412

Супутник Planet Labs зафіксував знищений понтонний міст в районі села Дар'ївка Херсонської області, який російські окупанти використовували для перетину річки Інгулець

Фото: Planet Labs
Фото: Planet Labs

Як зазначають «Схеми», на супутникових знімках за 5 вересня помітні значні пошкодження самого Дар'ївського мосту, поруч з яким окупанти звели понтонну переправу.

Про успішні операції ЗСУ на південному напрямку, в тому числі, про знищення цієї переправи напередодні повідомило оперативне командування «Південь».

"Ракетно-артилерійськими підрозділами виконано 370 вогневих завдань з ураження підрозділів протиповітряної оборони ворога, районів зосередження сил і засобів, станцій радіоелектронної боротьби й понтонних переправ поблизу Дар'ївки та вздовж Каховської ГЕС", — йшлося в повідомленні ОК «Південь», опублікованому в ніч на 6 вересня.

На супутниковому знімку Planet Labs крім зруйнованого понтонного та пошкодженого Дар'ївського мостів, які розташовані поруч, можна побачити пошкодження будівлі біля річкового причалу, де з початку повномасштабного вторгнення росії стоїть неідентифіковане судно.

Приблизно за 250 метрів від переправи супутник також зафіксував скупчення російської військової техніки та велику кількість окопів.

Схожі новини

Популярне за добу

Популярне за тиждень