російське військо відчуло кадровий голод одразу після вторгнення до України

  • 02.09.2022, 11:00
  • 364

Структура збройних сил рф створена ще за радянськими принципами комплектування. За кількістю, частини забезпечення домінують над бойовими підрозділами

Про це представник ГУР МО України Вадим Скібіцький заявив в ефірі «Військового телебачення України».

«У російській армії багато підрозділів здійснюють лише охорону й оборону об'єктів як на території рф, так і за її межами. Крім того, росія має потужний контингент в Сирії. росія має розгалужену мережу військових баз на території колишнього радянського союзу, це і Вірменія і Таджикистан, контингент в Нагірному Карабаху, контингент в Казахстані. Таким чином, якщо скласти це в єдине, то виходить 300−350 тисяч, які росія може застосувати у війні проти України», — розповів представник воєнної розвідки України.

Кадровий голод у зс країни-терориста яскраво проявився після чисельних людських втрат, яких окупанти зазнали ще з перших днів війни. За словами Вадима Скібіцького, у березні-квітні російським керівництвом було прийнято рішення використовувати у бойових діях тільки військовослужбовців, які підписали зі збройними силами рф відповідні контракти. Коли в окупантів суттєво збільшилася кількість загиблих і поранених військовослужбовців, у рф стало менше охочих, які хочуть укласти контракт для проходження військової служби.

Схожі новини