Україна отримає восьмий пакет військової допомоги від Фінляндії
- 01.09.2022, 20:16
- 793
Фінська влада виділить Україні новий, вже восьмий, пакет військової допомоги
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/471760/finliadinia.jpg)
Як пише Інтерфакс-Україна, про це йдеться у повідомленні оборонного відомства Фінляндії.
«1 вересня 2022 року президент республіки на підставі пропозиції уряду прийняв рішення про те, що Фінляндія направить в Україну додаткове військове обладнання. Це вже восьме постачання військової допомоги з Фінляндії до України», — йдеться у повідомленні.
У ньому уточнюється, що з метою забезпечення неодмінної доставки допомоги адресату, подальша інформація про зміст, спосіб доставки та терміни надання допомоги не розголошується.
«Додаткова допомога Фінляндії враховувала як потреби України, так і стан ресурсів Сил оборони», — наголошують у відомстві.
При цьому у фінському Міноборони не уточнюють загальну вартість нового пакету додаткової військової допомоги Україні, проте, за інформацією агентства Reuters, вона становить близько 8,3 млн євро.