Дід путіна міг отруїти Леніна та Сталіна

  • 31.08.2022, 10:55
  • 632

Дід президента росії володимира путіна міг бути причетним до смерті вождя світового пролетаріату Володимира Леніна та радянського диктатора Йосипа Сталіна

володимир путін. Фото із мережі
володимир путін. Фото із мережі

Про це в інтерв'ю російському правозахиснику Марку Фейгіну заявив американський історик Юрій Фельштинський.

«Дідусь путіна був кухарем. Він був кухарем спочатку у Леніна. А потім у Сталіна. І, як ви знаєте, є версії про те, що Леніна отруїли. І є версія про те, що отруїв його кухар, який діяв, природно, за вказівкою зверху. Може виявитися, що дідусь путіна отруїв спочатку Леніна, потім і Сталіна, якщо він у цей час був [кухарем] у Сталіна. Тому що, за спогадами путіна, він працював тоді на дачі у Сталіна», — розповів Фельштинський.

За його словами, це не перший випадок, коли політичних лідерів отруїли через їхніх кухарів.

На підтвердження цієї заяви історик згадав епізод отруєння колишнього президента України Віктора Ющенка та дві спроби отруєння афганського політичного діяча Хафізулли Аміна — за твердженням Фельштинського, до отруєнь причетні їхні кухарі.

Коментуючи можливість отруєння російського президента, Фельштинський заявив, що зробити це може лише одна людина.

«[Російський олігарх та довірена особа Путіна Євгеній] Пригожин — єдина людина, яка реально може отруїти путіна», — запевнив історик, зазначивши, що Пригожина називають кухарем путіна саме тому, що той готує або подає російському лідеру їжу.

«Кухар — це дуже важлива посада, якщо мати на увазі спецслужби, якщо мати на увазі кремль і Луб’янку. І у самого путіна до кухарів дуже таке трепетне ставлення», — підсумував Фельштинський.


Джерело: 9tv

Схожі новини

Популярне за добу

Популярне за тиждень