Одеситів закликають перейменувати одну з вулиць на честь командира 28-ї ОМБр Віталія Гуляєва, який загинув на південному фронті

  • 25.07.2022, 09:15
  • 240

Про це заявив п’ятий президент України Петро Порошенко

Одеситів закликають перейменувати одну з вулиць на честь командира 28-ї ОМБр Віталія Гуляєва, який загинув на південному фронті

«Загинув Віталій Гуляєв. Це — добре знайома і дуже близька мені людина. Відчуваю особисту втрату і раптову порожнечу. Востаннє зустрічалися на Півдні буквально пару тижнів тому. Тоді ми привезли хлопцям „гостинці“: пікапи, Старлінки, генератори. Так, наче це було вчора. Так, неначе й досі бачу і чую його — командира 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу», — зазначив Порошенко.

«25 лютого 2022-го 28-а ОМБр під командуванням полковника Гуляєва вступила в бій з путіноїдами, які намагалися висадити десант біля Коблевого, щоб далі йти на Миколаїв та Одесу. Окупантам дали по зубах. Плани путіна захопити весь Південь — провалилися.

Звертаюся до одеситів, міського Голови Одеси, міськради. Підтримайте ініціативу нашої команди перейменувати одну з вулиць Одеси на честь полковника Гуляєва. Його бригада дуже багато зробила для захисту міста. І зробить ще більше", — додав він.

«Віталій готувався до контрнаступу. Маємо продовжити його справу. Ще більше допомагати Збройним Силам. Ще сильніше об’єднувати світ навколо України. Ще потужніше бити ворога, щоб вичистити його з української землі», — підсумував Порошенко.

Фото із мережі

Схожі новини