“Малюнок рятує” і допомагає зібрати гроші для ЗСУ
У місті Лева відбулася соціальна акція “Малюнок рятує”
![“Малюнок рятує” і допомагає зібрати гроші для ЗСУ](https://wz.lviv.ua/img/360x200/b/aksia-a603e547.jpg)
Діти переселенців з різних куточків України, які мешкають у двох модульних містечках, розфарбували 25 футболок. Невдовзі ці футболки з патріотичними мотивами продадуть на аукціоні у США, — щоб зібрати гроші для ЗСУ й потерпілих через війну.
Акцію організував Львівський осередок Української академії лідерства спільно з громадською організацією «Принцип свідомості».
«Наприкінці червня наш благодійний фонд організує зустрічі української діаспори в США, на яких і проведуть цей аукціон», — розповів директор ГО «Принцип свідомості» Роман Лобай.
![Одна з футболок, які продадуть на аукціоні у США. Фото ЛМР.](/images/news/2022/06/1.jpeg)
«Коли я побачила діток, які розмальовують футболки, то була захоплена і стурбована водночас. Вони усі такі милі, усміхнені, попри те, що пережили страхіття війни, — додала волонтерка, студентка Української академії лідерства Каміла Чернєцова. — Діти продовжують жити і мають надію, а це надихає. Але розумію, що вони пережили кілька місяців тому… Щиро заздрю людям, які зможуть придбати одну з цих футболок і носити, відчуваючи дитяче тепло».